Задній газомасляний амортизатор Kayaba

Країна виробник – Японія.
Сторона встановлення: ліва, права


Задній амортизатор KAYABA газомасляний.

Країна виробник – Японія

*зображення є типовим, зовнішній вигляд амортизатора для Вашого авто може відрізнятись. Деталі та наявність уточнюйте у консультанта AMORT.

Газомасляні амортизатори Kayaba серії Excel-G запезпечують підвищений комфорт і керованість за рахунок підвищення показників стиснення, відбою, а також зчеплення з полотном дороги. Їх використання гарантує максимальний рівень комфорту при управлінні автомобілем на понижених швидкостях, значно зменшують шум під час руху.

У серії практично суміщені характеристики 2 видів амортизаторів: газових і масляних. За рахунок цього під час руху на невеликих швидкостях вони м’які, а зі зростанням швидкості жорсткість їх збільшується, а керованість автомобіля стає краще.

У своїй основі серія Ексель Джі своєму розпорядженні унікальний клапанним механізмом, який був запатентованим. Завдяки клапану запобігає змішування рідини і газу, отже, не піниться.

Газомасляний амортизатори KYB – надійна альтернатива стандартним амортизаторам для відновлення властивостей підвіски транспортного засобу при русі по нерівному дорожньому полотну в первісний стан.

Задні газомасляні амортизатори Каяба – це оптимальне поєднання керованості та комфорту.

Бренд

Kayaba

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Navigation

My Cart

Close

Швидкий перегляд

Close

Categories